GymBeam Set Expandérov DuoBand

TOP 4 v kategórii Ostatné fitness náradie

GymBeam Set Expandérov DuoBand

Set odporových gúm DuoBand - precvičte si celého telo, zlepšiť flexibilitu a rozsah pohybu 4 unikátnymi posilňovacími gumami     Set odporových gúm DuoBand tvoria 4 pevné...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Najlekaren.eu

Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 582 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €92 % • 1 601 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 94 522 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,3 €95 % • 1 453 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,9 €98 % • 29 056 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček3,6 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v GymBeam

Sú super :) Určite odporúčam.

• , zakúpené v Alza.sk

• Nie je čo dodať - kvalita

• Skvele ze sa predava ako set
    • Celkom odolne ale mohli byt viacej
    • Su pruzne aj po 2 rokoch
    • Minule co som kupoval sa mi jedno najsilnejsie roztrhlo, ale asi preto ze som tam zavesil celu vahu. Takze kupujem znova. Max to udrzi nejak 50kg sa tam pise.
    • Ostatne sa zacinaju tiez trhat po asi 2 rokoch pouzivania ( nie kazdy den).

Odporucam zaciatocnikom. Ostatne som neskusal pretoze jedno sa predava za dost draho a tu su 4 a odost lacnejsie to je. Mozno to po jednom je kvalitnejsie, neviem.

Set odporových gúm DuoBand tvoria 4 pevné obojstranné posilňovacie gumy s rôznym stupňom odporu. Jednotlivé posilňovacie gumy sú vytvorené spojením 2 posilňovacích gúm, čo zaručuje maximálnu pevnosť a odolnosť. Set expandérov DuoBand je ideálny pre precvičenie celého tela, ale oceníte ho aj pri tréningu jednotlivých svalových partií - od rúk, hrudníka, brušných svalov, pozadia až po nohy! Zároveň, slúži aj na zlepšenie flexibility, rozsahu pohybu a urýchlenie regenerácie. Využiť ho môžete pri domácom tréningu, cvičení v posilňovni, jóge, pilatese, strečingu alebo rehabilitačných cvikoch.

Set odporových gúm DuoBand a ich vlastnosti

Farebné prevedenie posilňovacej gumy

Obvod

Šírka

Hrúbka

Odpor zeleno-sivá 208 cm 1,3 cm 4,5 mm 9-16 kg modro-sivá 208 cm 2,1 cm 4,5 mm 13-23 kg svetlozelená-sivá 208 cm 3,2 cm 4,5 mm 18-36 kg fialová 208 cm 4,4 cm 4,5 mm 23-54 kg

• , zakúpené v GymBeam

Sú super :) Určite odporúčam.

• , zakúpené v Alza.sk

• Nie je čo dodať - kvalita

• Skvele ze sa predava ako set
    • Celkom odolne ale mohli byt viacej
    • Su pruzne aj po 2 rokoch
    • Ostatne sa zacinaju tiez trhat po asi 2 rokoch pouzivania ( nie kazdy den).

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v GymBeam

pomer cena vykon je v slusna v baleni rozmanite varianty expanderov

trocha smrdia

• Vydržia aj mojich 110 kg
    • Neviem o ničom, zatiaľ.

• Režú do rúk,
    • Otáčajú sa pri cvičení (hlavne biceps) a je to dosť nepríjemné keď sa máš sústrediť na cvik.

Tu najtenšiu som hneď roztrhol pri prvom cviku.. Z toho mam pocit ze pri vysokých ľuďoch nieje dĺžka optimálna, cvičil som ramená (stál som na gume a naťahoval nad hlavu)

• Prevedenie
    • Predaj v sete
    • Zatiaľ nič

Kúpila som vo vypredaji takmer "zadarmo". Výhoda, že predávajú ako set. Som spokojná

Kvalitné pevné prevedenie.

• Dobrá pomôcka
    • Fialová guma je riadna pecka :)
    • Sada týchto 4 gúm stačí na celé telo